Технічне обстеження будівель і споруд

Ремонт приміщень під ключ

Тепловізійне обстеження

Будівництво будинків

Паспортизація будівель

Демонтажні роботи

Обміри приміщень та будівель

Перепланування квартири, будинку

Розрахунок фундаменту

Проект будинку

Перевірка об'ємів робіт

Наші контакти

Тепловізійне обстеження. Енергоаудит

     

     Зараз дуже актуальне питання про економію витрат енергоресурсів на опалення приміщень. В утеплення будівель вкладають чималі кошти і дуже часто не отримують бажаного результату. Причина як завжди в деталях і дрібницях. Приховані та дрібні, на перший погляд, не значні дефекти можуть значно знижувати ефективність виконаних завдань по теплоізоляції. Тому ще до початку утеплення слід провести тепловізійне обстеження, яке допоможе розрахувати необхідні витрати на утеплення. А після проведення утеплювальних робіт проконтролює результат і виявить всі недоліки монтажу утеплювачів, які можуть створювати тепловтрати.

 

     Тепловізійним обстеженням виявляються інженерні помилки, дефекти матеріалів та дефекти після ремонту, за допомогою спеціальних приладів тепловізорів. В тепловізійному обстеженні, головне завдання перевірити і спрогнозувати стан житлового приміщення і виявити величезну кількість недоліків: в теплоізоляції, опалювальних системах, інженерних конструкціях, електропроводки, встановити причину високої вологості або сухості повітря та інші додаткові завдання.

 

     Кожен власник житла бажає знати, де відбуваються теплові витрати і чи існують приховані недоліки в будівлі. Тепловізором, як рентгеном сканується приміщення зсередини і зовні будівлі, після чого все видно як на долоні. Звичайно, існують деякі нюанси, про які детально описано нижче. Тепловізор - це прилад, який показує правду про стан здоров'я вашого будинку. А здорових будинків, як правило не буває, бувають тільки не дообстежені.

 

     В тепловізійному обстеженні виявляється цілий ряд прихованих дефектів житлової будівлі.

     Тепловізійне обстеження дозволяє виявити місця теплових витрат, а також ступінь їх інтенсивності. Це є основною функцією тепловізора. Але існує ще маса супутніх корисних функцій. За допомогою тепловізійного обстеження можна:

 

1. Проконтролювати роботу пароізоляції. Виявити місця прояви конденсату на внутрішніх поверхнях приміщення. Розрахувати необхідну кількість і підібрати тип утеплювача.


2. Виявити засори опалювальних систем.


3. Сформувати планування раціонального розподілу обігрівальних вузлів опалювальних систем.


4. Виявити місця протікання дахів та труб.


5. Визначити наявність, розмір та місцезнаходження тріщин в стінах.


6. Визначити неякісну установку віконних і дверних блоків.


7. Проконтролювати герметичність віконних склопакетів.


8. Знайти джерело причини підвищеної вологості або сухості клімату всередині будівлі.


9. Простежити стан електропроводки для усунення слабких контактів, які можуть викликати пожежу при нагріванні від навантажень.


10. Знайти місця проживання гризунів та інших небажаних співмешканців.

 

      Тепловізором проводиться тепловізійне обстеження житлових і промислових об'єктів, зовні і в приміщенні для виявлення локалізації втрати тепла, причини утворення. Так само можна визначити обсяг тепловтрат ділянок і будівлі в цілому. Отримати розрахунки, для усунення дефектів довівши будівлю до теплоізоляційних норм.


Провести додаткові аналізи:


• вологості і сухості повітря;

• наявність і ймовірність утворення конденсату;

• ступінь і місця засміченості опалювальних систем;

• запобігти загорянню проводки в місцях слабких контактів, які нагріваються при навантаженнях створених побутовими електроприладами.


Тепловізійне обстеження можна проводити: житлового будинку в цілому або окремої квартири. В квартирах можна знайти:

 

• недоліки конструкції;

• ступінь тепловтрат бетонних стін;

• теплові щілини в стиках між панелями;

• тепловтрати в примиканнях перекриттів будівлі;

• порушення установки вікон, дверей та балконів.

 

 

Відповідно до даного обстеження може бути зіставлений спеціальний звіт (паспорт), в якому може бути зазначено:

 

• відхилення від норм теплоізоляції;

• всі конструктивні особливості і дефекти (з докладним описом причини та місць локалізації);

• розрахункова температура зовнішнього та внутрішнього простору, при якому проводилося тепловізійне обстеження;

• енерговитрати всієї житлової площі за один опалювальний сезон;

• рекомендації по усуненню дефектів втрати тепла, на основі отриманих теплограм;

• дата проведення термографічного аналізу.

 

     У випадку, якщо Вам потрібно на місці з'ясувати лише проблему, то в такому випадку звіт може і не виконуватись, що в свою чергу заощадить Вам кошти. 

Енергоаудит підприємств, тепловізійне обстеження будівель і споруд, енергетичний паспорт будівлі, обстеження тепловізором ціна, енергоаудит будівель, тепловізійний контроль будівель, проведення енергоаудиту, тепловізійне обстеження котеджів, енергоаудит підприємства, тепловізійна зйомка, енергоаудит вартість, тепловізійне обстеження квартири, енергетичний аудит підприємства, проведення енергетичного обстеження, тепловізійне обстеження ціна, енергетичне обстеження підприємства, тепловий метод контролю, енергетичне обстеження будівель, тепловізійне обстеження вартість, звіт з енергоаудиту, енергоаудит об'єктів, послуги енергоаудиту, діагностика тепловізором, енергоаудит промислових будівель.